Kirderanniku kooril on seljataga esimene edukas tegevusaasta.

Möödunud aasta sügisel kahe koori baasil loodud kollektiiv sai märtsikuus täiendust veelgi, kui nendega liitus ka meeskoor Kaevur. Tänaseks on koori nimekirjas 61 lauljat kümnest vallast ja linnast ning dirigentideks oma ala suurepärased tegijad Elo Üleoja, Keio Soomelt ja Allan Tamme.

Eelmisse hooaega jääb kooril 11 esinemist, sealhulgas täismahus kontsert kevadel ning meeldejäävad ülesastumised suveüritustel. Teine suur kontsert anti novembrikuus, mil tähistati meeskoori Kaevur 55. aastapäeva.

Samuti on koor heameelga osalenud erinevatel kultuuri- ja spordisündmustel ergutajatena ja eeslauljatena (Alutaguse Maraton, Narva Energiajooks, Toila Muinastuled, teleprojektid jms.)

Käesolev hooaeg on ja tõotab tulla edaspidi veelgi tihedam ja esinemisterohkem.

Koor tänab oma seniseid toetajaid, kelleks on järgmised vallvalitsused: Toila, Jõhvi, Mäetaguse, Illuka, Kohtla ja Vaivara ning ettevõtteid Viru Keemia Grupp ja Eesti Energia. Samuti sõpru ja koostööpartnereid: Agdeck-Auto, Aare Rebban Peoteenindus, OÜ Printex ning Marek Lillemaa.

Koor tänab kõiki, kes on aega ja tahtmist leidnud meie kontserte külastada! Loodetavasti leidub kuulajaid-toetajad ka edaspidi.