MUUSEUMIÖÖ  „Öös on muusikat“

 

Kirderanniku koori kevadkontsert

VIIES

16. mai, 2015.a. kl 22.00

Kohtla Kaevanduspargis

  

20.00        Uksed avatud

Kõigil külastajail võimalus soovi korral aega veeta valides omale meelepärase tegevuse:

 

v  kell 20.30 ja 21.00 giidiga ekskursioon uues rikastusvabriku hoones

v  5 korrust + paetorn + vaateplatvorm

v  Kalliskivide „kaevandamine“

v  käsitöö ja temaatiliste meenete müük

v  Avatud Helmut Hussari sepamaja, kus saab endale õnnemündi taguda

v  Töötab ka kaevanduspargi meenemündi masin (1.05€)

v  Avatud kohvik ja „Kuldse labida catering“

v  Lapsi rõõmustavad Mutimamma Amperina ja Mutiplika Säde

21.00        VIKTORIIN vahvate küsimustega
21.30        Keerleb LOOSIRATAS

Loosimasinas hulk ainulaadseid asju. Iga teine pilet võidab!

22.00        Kirderannku koori kontsert
Dirigendid Elo Üleoja ja Tanja Elken

Õhtujuht Aare Rebban

Sissepääs prii.

Kõlab hästi!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eesti Rahvusringhäälingu Segakoor alustas kooskäimist 2008. aasta varakevadel eesmärgiga võtta osa 2009. aasta juubelilaulupeost “Üheshingamine”.

Koori moodustasid inimesed, kellest enamik on rahvusringhäälingu tegevusega igapäevaselt seotud. Peagi 5. aastaseks saav koor on lisaks laulupeole esinenud rahvusringhäälingu pidustustel, Eesti Segakooride Liidu advendikontsertidel, üle-eestilistel laulupäevadel ja sõpruskontsertidel.

2011. aastal tuli koor Eesti Segakooride Liidu võistulaulmisel oma kategoorias osalenud kaheksateistkümne koori hulgast II kohale.

Koor on salvestanud Klassikaraadio saatesarja “Koorilaulukuu” signatuurid ning esinenud otseülekandes selle raadioprogrammi sünnipäevakontsertidel.

Üks olulisemaid ülesastumisi oli möödunud aastal kultuuripealinna Tallinn 2011  lõpetamise tseremoonial, kus ERR-i segakoor oli viimane avalik esineja.

Dirigendid on Hirvo Surva ja Valter Soosalu. Hääleseadja Leelo Talvik.

Koori moto kõlab: “Ela Rõemsal Rinnal!”

Kuula siit

 

kevadkontsert

 

 

Möödunud aasta sügisel kahe koori baasil loodud kollektiiv sai märtsikuus täiendust veelgi, kui nendega liitus ka meeskoor Kaevur. Tänaseks on koori nimekirjas 61 lauljat kümnest vallast ja linnast ning dirigentideks oma ala suurepärased tegijad Elo Üleoja, Keio Soomelt ja Allan Tamme.

Eelmisse hooaega jääb kooril 11 esinemist, sealhulgas täismahus kontsert kevadel ning meeldejäävad ülesastumised suveüritustel. Teine suur kontsert anti novembrikuus, mil tähistati meeskoori Kaevur 55. aastapäeva.

Samuti on koor heameelga osalenud erinevatel kultuuri- ja spordisündmustel ergutajatena ja eeslauljatena (Alutaguse Maraton, Narva Energiajooks, Toila Muinastuled, teleprojektid jms.)

Käesolev hooaeg on ja tõotab tulla edaspidi veelgi tihedam ja esinemisterohkem.

Koor tänab oma seniseid toetajaid, kelleks on järgmised vallvalitsused: Toila, Jõhvi, Mäetaguse, Illuka, Kohtla ja Vaivara ning ettevõtteid Viru Keemia Grupp ja Eesti Energia. Samuti sõpru ja koostööpartnereid: Agdeck-Auto, Aare Rebban Peoteenindus, OÜ Printex ning Marek Lillemaa.

Koor tänab kõiki, kes on aega ja tahtmist leidnud meie kontserte külastada! Loodetavasti leidub kuulajaid-toetajad ka edaspidi.